Birazdan okuyacağın yazıda 2018 yılına ait düğün dekorasyon trendlerini bulacaksın. Bu yıl yapılacak düğünlerde sıklıkla karşılaşacağın dekoratif temalar bir yandan seni şaşırtırken diğer yandan gözlerini kamaştıracak. Rustik tarzı düğünlerin, yeşilliklerle dolu havadar alanların ve neredeyse hiç bitmeyen renk paletlerinin ardından, önümüzdeki yıl için tam bir değişim yaşadık. Neon işaretleri, geometrik detaylar endüstriyel mekanlar ve daha bir çok materyalin kullanımına şahit olacağız. Pinterest panolarınızı hazırlayın. İşte her yerde görmek üzere olduğun“2018 Düğün Dekorasyon Trendleri”

1- Neon Yazılar

2018 düğün dekoru trendlerinin renkli dünyasına doğru kaydıkça, aniden hepimiz için cesur ve bir o kadar da neşeli fikirlerinden birini görüyoruz:“Neon Yazılar” Neon yazılar, tabelalar, işaretler özel günleri kişiselleştirmenin en havalı yollarından biridir. Bu uygulamayı misafirlerinin daha önce bir düğünde hiç görmediklerini tahmin ediyoruz. Böylelikle bu parlak malzemeleri düğün dekorunda kullandığında, akılda kalan bir etki yaratmış olacaksın. Ayrıca, düğünün bittikten sonra yeni evinde yeniden kullanmak üzere tasarlayabilirsin.

Kaynak: Rock My Wedding

Kaynak: Photo: Tin Can Studios

Kaynak: Pinterest

2- Kozmik İlham

Çiftler bu sene düğün ilhamı için yıldızlı gökyüzüne ve evrene dönecekler. Kozmik düğün dekorundan şifalı kristallere ve hatta astrolojiye kadar, New Age detayları 2018 düğün dekor trendleri söz konusu olduğunda büyük oyuncular olacak. Bu yıldız stili popülerlik kazanırken, bol bol ham kristal ve değerli taş detayları ve yanardöner dekoratif objeler görmeyi bekliyoruz. “Kozmik İlham” 2018 düğünlerini etkisi altına alacak.

Kaynak: Photo: Love Is A Big Deal

Kaynak: Photo: Vistaprint

Kaynak: Darling Delights

3- Dramatik Renk Paletleri

Bordo ve siyah, riskli bir kombinasyon gibi görünse de doğru kullanıldığında, sonuçlar etkileyici olur. Düğün organizatörleri ve çiftler bu dramatik renk paletini, özellikle sonbahar ve kış düğünlerinde kullanıyor. Geçtiğimiz yılların pastel dolgulu düğünlerinden çok uzak olsa da kullanıldığı alanlarda şaşırtıcı bir etki bırakıyor. Mermer aksesuarlar, sahte tüyler ve büyük boy çiçek aranjmanları gibi detaylarla birleştirildiğinde, bu karamsar palet bohem ve romantik bir hava estiriyor.

Kaynak: Photo: Unveiling Designs by Heather

Kaynak: Photo: Sonia Bourdon Photography

Kaynak: Photo: Brown Fox Creative